INTERIUM - návrhy designérských projektů

корпоративный сайт

Nové Rozměry Domova S InteriumPro.cz: Návrhy a Realizace Interiérů 

Pokud toužíte po tom, aby váš domov ožil novým životem plným moderní elegance a funkčního designu, pak je InteriumPro.cz tím pravým partnerem pro vás! S námi můžete očekávat nejenom skvělé návrhy a vizualizace, ale také profesionální realizaci, která přetvoří váš byt do prostoru, který plně odpovídá vašim představám.

Moderní, Funkční a Hezké Řešení Interiérů

Naše tým designérů a odborníků je připraven vytvořit pro vás interiéry, které nejenom oslní svou krásou, ale také budou plně funkční a přizpůsobené vašim potřebám. Bez ohledu na to, zda si přejete minimalistický styl nebo teplé a útulné prostředí, InteriumPro.cz je tu, aby vaše představy proměnilo ve skutečnost.

3D Vizualizace a Video Prohlídky

Předtím než začneme s realizací, nabízíme vám možnost prostřednictvím 3D vizualizací nahlédnout do budoucnosti vašeho interiéru. To vám umožní nejenom vidět, jak bude všechno vypadat, ale také upravit detaily podle vašich přání. Navíc, díky našim video prohlídkám, můžete virtuálně procházet svůj nový domov ještě před tím, než bude hotov!

Profesionální Realizace a Vybavení Bytu

InteriumPro.cz vám nejenom poskytne skvělé návrhy, ale také se postará o samotnou realizaci. Naši řemeslníci a dodavatelé jsou zkušení a spolehliví, což zajišťuje kvalitu provedení každého detailu. Navíc vám můžeme pomoci s vybavením bytu, abyste nemuseli řešit žádné starosti navíc.

Proč Zvolit InteriumPro.cz?

  • Individualní Přístup: Každý projekt je pro nás jedinečný, a proto k němu přistupujeme individuálně, s ohledem na vaše představy a potřeby.
  • Kvalita a Profesionalita: Naše týmy jsou složeny z odborníků s dlouholetou praxí, což zajišťuje vysokou úroveň kvality ve všech fázích projektu.
  • Inovace a Trendy: Jsme vždy v kroku s nejnovějšími designovými trendy a inovacemi, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší.

Zahajte svou cestu k novým rozměrům domova s InteriumPro.cz! Kontaktujte nás ještě dnes a dovolte nám přetvořit vaše představy o ideálním interiéru do skutečnosti. Vaše spokojenost je naší prioritou!

О проекте:

Дата сдачи: 08.11.2013

Технические характеристики:

Мы систематизировали довольно обширное портфолио студии интерьеров по тематикам: визуализации, дизайн домов, квартир и инвестиционной недвижимости.

Для удобства клиентов мы создали раздел с описаниями различных пакетов услуг, которые предоставляет компания – от самого базового, включающего в себя планировку и стилевое решение до полного пакета с ремонтом, меблировкой и декорированием.  

Мы так же интегрировали сайт с Facebook страницей компании, что позволяет ее посетителям видеть отзывы о INTERIUM прямо на сайте.